Mikołajkowa Zbiórka dla Emi

Razem dla Emi

Mikołajkowa Zbiórka w Zagadce

Zapraszamy Was do magicznego świata dobra, wsparcia i radości podczas Mikołajkowej Zbiórki na rzecz Emanuely Paradiso, kochanej EMI. To niezwykła dziewczynka, która mimo codziennych wyzwań emanuje pozytywną energią i uśmiechem, zdobywając serca wszystkich wokół.

Emi stawia czoła czterokończynowemu porażeniu mózgowemu, jednak jej walka to nie tylko to. Codziennie pokonuje także trudności związane z niewłaściwym funkcjonowaniem układu trawiennego, co wydłuża proces karmienia nawet do dwóch godzin.

Cel naszej zbiórki:

Chcemy wspomóc Emi i Jej bliskich, zbierając fundusze na specjalne leki łagodzące te problemy trawienne. Jedno opakowanie kosztuje około 40 EURO, a naszym celem jest zebrać kwotę 500 EURO, aby zapewnić Emi i Jej mamie choć minimalny komfort podczas karmienia.

Jak możecie pomóc?

Przez cały dzień trwania eventu, oddajemy Emi:

• 1 ZŁ z każdego koktajlu
  • 2 ZŁ z każdego dania z naszej karty.
  • Od godziny 22:00 odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych przez Partnerów Fundacji Agenor

Data: 8.12.2023
Godzina: 12:00-02:00
Miejsce: Zagadka, Jakua 11, Kraków

Przyjdźcie do Zagadki w magiczny wieczór mikołajkowy, łącząc dobro i radość świąt! Wasze wsparcie to kropla dobra, która stworzy potężną falę zmian dla małej EMI.

Dołączcie do naszej społeczności, aby razem uczynić te święta niezapomnianymi dla EMI i Jej rodziny.